چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸   ۰۷:۰۳

وبسایت تنها با مرورگرهای بروز و جدید قابل استفاده میباشد پیشنهاد ما دانلود مرورگر فایرفاکس از اینجا میباشد

درباره ما

وبسایت ما مجموعه ای پویا، نوآور و قابل اعتماد در بازیهای آنلاین است. این مجموعه با سابقه ای ده ساله فعالیت خود را برای فارسی زبانان آغاز کرده و با ایجاد فرصت بازی شبانه روز در هفت روز هفته، محیطی مناسب برای سرگرمی کاربران خود را ایجاد نموده است.

وبسایت ما انواع متفاوتی از بازیهای آنلاین همانند پیش بینی زنده مسابقات، پیش بینی قبل از مسابقات، مسابقات گروهی و بازیهای کازینو و پوکر به شما ارائه می دهد. بنابراین هر زمان شبانه روز در هفت روز هفته شما میتوانید از خدمات سایت استفاده نمایید.

شرکت در طرحهای تشویقی سایت و تبلیغات برای وبسایت ما به شما امکان درآمد زایی مستقیم بدون واریز به حساب سایت را فراهم میکند. همچنین وبسایت ما انواع متفاوتی از بونسهای جذاب را به کاربران خود ارائه مینماید که شانس خود را با مبلغ بونس امتحان نمایند.

وبسایت ما برای کاربر فارسی زبان بسیار آسان و کاربرپسند طراحی شده است، گرافیک مناسب امکان تغییر تم های مختلف و انتخاب زبانهای متفاوت توسط کاربر امکان خصوصی ساختن صفحات بنا به سلیقه کاربر را فراهم کرده است . همچنین تمامی پنلها بصورتی است که کاربر به همه اطلاعات به راحتترین شکل ممکن دسترسی داشته باشد.

وبسایت ما مجموعه ای بینظیر از اطلاعات مسابقات همانند آنالیز بازیهای رو در رو، آنالیز تیمها ، آنالیز بازیکنان ، جدول لیگهای مختلف با امکانات بینظیر و قسمت نتایج زنده بسیار بروز و آپدیت در اختیار کاربر قرار میدهد به نحوی که کاربر نیازی به مراجعه به سایتهای دیگر نخواهد داشت و هر چه لازم دارد در وبسایت ما موجود است .

شما می توانید با خیال راحت و ایمن و با کارکردی بسیار آسان در تلفن همراه و دسکتاپ، از تعداد بسیاری زیادی از آپشنها و گزینه های متنوع سایت وبسایت ما استفاده نمایید. سایت  بصورت واکنشگرا طراحی شده و راحتی بسیاری در استفاده از سایت در موبایل و تبلت شما فراهم میکند و بزودی نسخه اندرویدی و نسخه مخصوص اپل نیز بصورت مستقل ارائه خواهند شد.

سایت  ما به گواه اکثر کاربران بسیار قابل اعتماد و ایمن میباشد و اطلاعات شما طبق قوانین حفظ حریم شخصی وبسایت ما در وبسایت ایمن باقی میماند. وبسایت ما نهایت دقت و تلاش خود را برای حفظ اطلاعات کاربران خود به کار میبندد.

شما میتوانید از روشهای مختلف پرداخت وبسایت استفاده کنید و حتی در صورتی که دوست ندارید از حساب بانکی خود استفاده کنید میتوانید از روشهایی مانند بیت کوین و پرفکت مانی و وبمانی استفاده کنید و بصورت  امن در سایت فعالیت نمایید. همچنین وبسایت روشهای متنوعی برای پرداخت جوایز کاربران ارائه میدهد.

وبسایت ما سایتی مطمئن، باسابقه، حرفه ای و امن برای کاربران میباشد به ما ملحق شوید.

 

انتخاب تم سایت